Regionkontakter

Regioner med barnehagevurdering: 
Hvor Navn  E-post
Lister pedagogiske senter Ingrid Anne Eggebø Hansen ingrid.hansen@listerpedsenter.no
Hardanger/Voss Marianne Meling Marianne.Meling@ullensvang.herad.no 
Sarpsborg kommune Lill Beate Østby lill-beate.oestby@sarpsborg.com 
Lillesand og Birkenes    Øyvind Mellem oyvind.mellem@birkenes.kommune.no
Ytre Helgeland   Anne-Christin Andersen rkkyh@rkkyh.no

 

Regioner med barnehage - og skolevurdering: 
HvorNavnE-post
 Fosen    Gøril Dønheim-Nilsen  Goril.Donheim-Nilsen@fosen.net 
Hafs Gøril Fristad Goril.Fristad@fjaler.kommune.no
RKK Sør-Helgeland   Morten Linseth rkk@sh-region.no

 

Regioner med skolevurdering: 
HvorNavnE-post
Lister pedagogiske senter   Torbjørn Torsøy  Torbjorn.Torsoy@listerpedsenter.no
Hardanger/Voss   Åshild Søvik Underdal  Ashild.Underdal@voss.herad.no
Indre Midt-Troms  Tove Fedje  Tove.Fedje@malselv.kommune.no
Sarpsborg kommune  Hanne Penz  hape@sarpsborg.com
Knutepunkt Sørlandet   Kjersti Østmoe  Kjersti.Ostmoe@kristiansand.kommune.no
RKK Lofoten   Siw Skaar  Siw.Skaar@rkklofoten.no
Hamar-regionen  Anne Jacobsen  anne.l.jacobsen@edu.hamar.kommune.no
Trondheim   Jannicke Akse  jannicke.akse@trondheim.kommune.no
Region Tromsø  Tove Mathillas Røsvik  tove.mathillas.rosvik@tromso.kommune.no
Region Nord-Troms  Astrid Berg astrid.berg@kafjord.kommune.no
Ringerike kommune  Tove Smeby Vassjø  Tove.Smeby.Vassjo@ringerike.kommune.no

 

Kontakter for vurdering av videregående opplæring 
HvorNavnE-post
Sogn og Fjordane/Vestland Sissel Espe sissel.espe@vlfk.no
Buskerud/Viken   Inger Moland Wahl ingerwa@viken.no

Fant du det du lette etter?

0/250
0/250

Tusen takk for hjelpen!